Praktyki studenckie

 

Praktyki studenckie:

Studenci IV semestru Zarządzania i Administracji ubiegający się o przyjęcie na praktyki, przed ich realizacją powinni w dziekanacie złożyć:

  • wypełniony i zatwierdzony przez właściwego Dziekana wniosek,
  • podpisany jeden egzemplarz „umowy o studenckiej praktyce zawodowej”.

Dzienniczek Praktyk student pobiera w Dziekanacie.

Skierowanie na praktyki student otrzymuje w momencie złożenia w dziekanacie poprawnie wypełnionego i zatwierdzonego przez Dziekana wniosku.

Studenci ubiegający się o zaliczenie praktyk na podstawie pracy zawodowej lub stażu zawodowego powinni w dziekanacie złożyć:

  • wypełnione i zatwierdzone przez właściwego Dziekana zgłoszenie (do zgłoszenia należy dołączyć dokument potwierdzający zatrudnienie lub realizację stażu zawodowego)
  • wypełniony Dzienniczek Praktyk.

Wymiar trwania Studenckiej Praktyki Zawodowej dla studentów Zarządzania i Administracji wynosi 3 tygodnie.

 

Załączniki do pobrania:

LPNazwa dokumentuNazwa pliku
1.Regulamin praktykregulamin_praktyk_wsm
2.Zgłoszeniezgloszenie
3.Wzór nowej umowyumowa
4.Wniosek o przyjęcie na praktykiwniosek_o_przyj_na_pr
5.Program praktyk - Zarządzanieprogram_praktyk_zarzadzanie

 

Informacja o rządowym programie praktyk studenckich

Izba Skarbowa w Warszawie uczestniczy w rządowym programie praktyk studenckich. Oferty o wolnych miejscach dostępne są na stronie www.warszawa.apodatkowa.gov.pl w Aktualnościach oraz na stronie oferty.praca.gov.pl. W trakcie praktyk studenci będą mogli nabyć umiejętności poszukiwane przez pracodawców, takie jak: planowanie i organizacja pracy, komunikacja, współpraca i praca zespołowa, nastawienie na rozwój oraz umiejętności analityczne. Administracja przygotowała tysiące ciekawych ofert praktyk dla studentów.

Szczegółowe informacje o programie praktyk w Izbie Skarbowej i podległych Urzędach Skarbowych można uzyskać pod numerem telefonu 22 56 18 137 oraz adresem mailowym praktyki@mz.mofnet.gov.pl lub magdalena.wozniak@mz.mofnet.gov.pl Więcej informacji o rządowym programie praktyk znajdą Państwo na stronie Departamentu Służby Cywilnej KPRM (http://dsc.kprm.gov.pl/aktualnosci/praktyki-studenckie-w–administracji-rzadovvej-w-2015-roku).

Komentowanie jest wyłączone.