Interesariusze zewnętrzni

Wydział Zarządzania w Ciechanowie WSM w Warszawie ma podpisanych 6 umów o współpracy z interesariuszami zewnętrznymi. Wśród podmiotów zewnętrznych współpracujących ze szkołą znajdują się jednostki administracji samorządowej, rządowej, zakłady budżetowe, podmioty prowadzące działalność gospodarczą, stowarzyszenia wspierające ideę przedsiębiorczości społeczno-gospodarczej subregionu ciechanowskiego.

Do najważniejszych partnerów Wydziału Zarządzania w Ciechanowie WSM w Warszawie należą:

• Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie
  • Stowarzyszenie Społecznej Samopomocy – Lokalna Grupa Działania w Ciechanowie
  • Powiatowy Urząd Pracy w Ciechanowie
  • Powiatowy Urząd Pracy w Mławie
  • Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku
  • Powiatowy Urząd Pracy w Żurominie
  • Europejskie Towarzystwo Rozwoju Kompetencji Społecznych im. Johna Deweya
  • Manhatan Academy w Ciechanowie
  • BGŻ BNP Paribas
  • Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ciechanowie
  • Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówka Terenowa w Ciechanowie
  • Mazowiecka Izba Gospodarcza w Ciechanowie
  • Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z oo. w Ciechanowie.

Interesariusze zewnętrzni są członkami Wydziałowej Komisji d/s Jakości Kształcenia i uczestniczą w jej pracach. W ramach współpracy studenci Wydziału Zarządzania w Ciechanowie mają możliwość odbywania praktyk studenckich, uczestniczenia w konferencjach naukowych, debatach, spotkaniach dotyczących ekonomii społecznej, a także szkoleniach i seminariach.

Komentowanie jest wyłączone